MÜMİN KARGI 0535 799 87 71

Arrow up
Arrow down

Ceviz Fidanı Hibe Destekleri

Ceviz fidanı hibe destekleri ülkemizde 2 ana başlıkta sıralanabilir.

  • Dönümüne 100 TL hibe desteği sağlayan sarı sertifikalı ceviz fidanları dikiminde,
  • Dönümüne 280 TL hibe desteği sağlayan mavi sertifikalı ceviz fidanları dikimine devletimizce hibe destekleri sağlanmaktadır.

Devletimiz standart sertifikalı ceviz fidanı dikiminde Ülkemizde genel olarak tarımsal faaliyetler yürüten bireylere veya kurumlara devlet belirli ölçülerde kredi imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle sağlanılan kredileri ışığında birçok kişi çeşitli imkanlardan faydalanabilmektedir.

Diğer Ceviz Fidanı Hibe Destekleri

Ziraat Bankası, ORKÖY Destekleri, Çevre ve Orman Bakanlığı Destekleri, Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Genel Müdürlüğü gibi kuruluşlar, sizlere aşılı fidanın finansal desteğini sunacak kurumlar arasında yer almaktadır.

Söz konusu kurumlar sayesinde maliyetinizin ve giderlerinizin bir kısmı devlet tarafından karşılanabilir ve bu sayede daha çok üretim yaparak, daha çok kar elde edebilirsiniz. Öte yandan destek almadan da söz konusu işlerinizi yürütebilmeniz mümkün olacaktır...

Yerli Cinsler

Kurumsal

Güneş Fidancılık olarak fidancılık sektöründe yılların verdiği bilgi ve deneyime dayalı olarak çalışmaya devam ediyoruz.

  

İletişim Bilgilerimiz

Bandırma Ofis ve Depumuz
Yenice Mahallesi Bandırma Yenice Yolu 13.km


  0535 799 87 71(Mümin Kargı)
  0535 764 51 88(Müjdat Kargı)